Uvod


Hlavni činnosti  prodej-servis-pujcovna  je Prodej,servis, a pujčovna stavebni a zahradni male mechanizace.

Naši hlavni výhodou oproti jiným obchodům je, že jsme specialisti ve svém oboru, a hlavni je, že to, co prodáváme take opravujeme a pronajímáme.U Nás můžete byt jistí, že pokud Vám něco porouchá se , tak jsme  schopni Vám opravit v co nejkratším terminu, jelikož máme většinu náhradních dílů umime dodat v co nejkratši době, a po dobu opravy jsme Vám schopni nabídnout podobny stroj k pronajmu. Zaručni opravy maji přednost. Doufáme, že náš e-shop splní Vaše očekávání a že se k nám budete rádi vracet.

Vítáme Vás na našem internetovém obchodě

V nabídce našeho obchodu najdete široký sortiment stavební techniky jako jsou stavební vrátky, vibrační pěchy a desky, elektrocentrály, míchačky, řezačky obkladů, topidla ,elektricke ručni nařadi, zahradni techniku jako jsou pily, sekačky ,kolečka a jiné. Snažíme se držet ceny co nejníže a nabízet Vám spoustu akcí pro ještě výhodnější nákup.

Pro Vaši spokojenost uděláme maximum, neváhejte nás prosím kontaktovat s jakýmy koliv dotazy na tel:  (+420) 607 607 077, (+420) 776 587 081, nebo na email: info@prodej-servis-pujcovna.cz

Váš team SERVISCENTRUM PROFI s.r.o.