Profesionální stavební vrátky

Profesionální stavební vrátky

Stavební závěsné vrátky Vám dobře poslouží při dopravě materiálu jak nahoru, tak dolů. Takový vrátek Vám dokáže ušetřit hodně času i práce. Je nutné, aby nebyl příliš těžký, ale zároven silný a spolehlivý. Takovéto řešení Vám nabízíme.

Profesionalní stavební vrátky IORI, Camac

Stavební vrátky Camac jsou velikým usnadněním práce v případě, když potřebujeme co nejrychleji transportovat materiál do vyšších pater, popř. z vyšších pater dopravit zpět na zem. Stavební vrátky se vyrábějí v široké škále typů a výkonů a tudíž bezpečně pokrývají veškeré potřeby na stavbě.

Stavební vrátky firmy IORI jsou určeny na dopravu materiálu na stavbách, k dispozici take lešenařske vrátky, pozemni vrátky ktere najdou využiti v dopravě a průmyslu. K dispozici jsou take konzolové vrátky s nezbytnym příslušenstvím, jako jsou okenní a stropní rozpěry, střešní podpěra pro umístění vrátku i na ploché střeše. Typ Iber Uno lze také umístit na portálovou konstrukci. Dalším příslušenstvím jsou výklopné nádoby na maltu, nebo výklopná plošina na cihly. Napájení je na 230 V. Je zajištěn záruční i pozáruční servis.

Pro bližší informace čí nezávaznou poptávku nas neváhejte kontaktovat na tel. 607 607 077 nebo napsat na info@prodej-servis-pujcovna.cz

Fungujeme i jako servis, proto na nás můžete vždy obrátit se.

Team ServisCentrum


Podkategorie

Řadit podle:
Zobrazit:

Lano na závěs nádob

Lano na závěs nádob

  Prodlužovací lano pro uchycení nádob. Hmotnost:      ..

Cena: 1 990Kč

Zobrazeny položky 1 až 1 z 1 (1 stránek)